• Хід заняття
  • Заняття зі світловою пісочницею і інтерактивним столом: «Іграшки-звірятка»




    Дата конвертації01.07.2019
    Розмір4.41 Kb.
    ТипТемочка

    Катерина Кунаковская
    Заняття зі світловою пісочницею і інтерактивним столом: «Іграшки-звірятка»

    Заняття зі світловою пісочницею і інтерактивним столом:

    «Іграшки-звірятка»

    Мета заняття:

    Корекція емоційно-вольової сфери.

    завдання:

    Вчити дотримуватися правил, чекати своєї черги.

    Сприяти розвитку мовних навичок.

    Сприяти розвитку комунікативних навичок.

    Сприяти гармонізації емоційного стану.

    Учасники: діти середньої групи (4-5 років).

    Кількість осіб: 2-3

    Час заняття: 25-30 хвилин

    Хід заняття:

    Привітання: - Добрий день, добрий день!

    Сонце, світло, земля!

    Дуже раді бачити вас

    Мої друзі і я! (О. Н. Саранська «Давайте дружити»)

    Хлопці, сьогодні у нас незвичайне заняття! До нас прийшли гості! Їм дуже цікаво: як же можна пограти з піском? Навчимо наших гостей?

    Але спочатку давайте пограємо в нашу гру:

    1. «Я на камінці сиджу». (методична скарбничка)

    Діти роблять коло. Один з дітей встає всередину кола. Діти ходять навколо дитини з ловами: «Я на камінці сиджу, я трішечки сумую. Хто мене полюбить, хто приголубить? Ми тебе полюбимо, ми приголубити! »Підходять до дитини і гладять його по голові, руках, спині, плечах. У колі повинен побувати кожна дитина.

    2. А тепер, давайте візьмемо палички і привітаємося з нашим пісочком, намалювавши на ньому картинки (сонечко, хмари, дерево, птиці і т. П.). (власна розробка)

    3. Ігрова вправа «Пісочний дощик» (Е. А. Тупічкіна «Мир пісочних фантазій»)

    В пісочної країні часто йде дощик, але оскільки країна незвичайна, дощик теж незвичайний - сухий. Візьміть в кулачок трохи піску, підійміть його над планшетом (на висоту ліктя) і спробуйте його, роблячи плавні рухи пензлем руки, поступово висипати. Експериментуйте, визначте, як може висипатися пісок. (Він може висипатися з бічних сторін кулачка, прокидатися між пальців при його горизонтальному положенні; сипатися тонкою цівкою знизу, при вертикальному розташуванні і ін.)

    4. Ігрова вправа «Хованки» (власна розробка)

    А тепер я пропоную «заховати» в пісок (засипати) ваші ручки. І тихесенько рухаючи пальчиками поступово «відкопати» ручки.

    Хлоп'ята, скажіть, а яких тварин ви знаєте?

    Якого кольору вони бувають?

    Ви пам'ятаєте, що на наших заняттях все буває незвичайним? І навіть кольору шерсті у тварин!

    5. Давайте пограємо в гру «Розмальовки» на інтерактивному столі.

    А зараз я пропоную вам трохи поспівати!

    6. Гра - попевка «Іграшки-звірятка» (Катерина Желєзнова).

    Скажіть, які ж домашні тварини були у дівчинки. А яких ще тварин ви знаєте!

    7. Я пропоную вам піти до нашого інтерактивного столу і пограти в гру «Збери пазл» (тварини).

    8. Тепер ми з вами знову підемо до пісочниці і пограємо в гру «Знайди будиночок». (власна розробка). Які бувають тварини, ми з вами вже сказали (дикі і домашні). Але, ще, вони можуть жити в різних місцях - різному середовищі: у воді, на піску, в лісі, вдома і т. Д.

    Подивіться, в піску сховалися тварини. Ви, по черзі, будете їх шукати, говорити, як вони називаються і визначати, де ж вони живуть: у воді, на піску, в лісі, або ж це домашні тварини.

    9. На закінчення нашого заняття ми пограємо в гру ....

    Умнички! Як багато ми з вами сьогодні дізналися, стільки встигли зробити!

    - Вам сподобалося заняття?

    - Як ви думаєте, змогли ми показати нашим гостям як грати в пісок?

    Прощання: - Ми славно потрудилися,

    Чимало ми дізналися.

    Чуть-чуть добрішими стали

    І дружно пограли! (О. Н. Саранська «Давайте дружити»)