Заняття по пластілінографіі в другій молодшій групі «Конячка»




Дата конвертації13.05.2018
Розмір3.89 Kb.
ТипТемочка

Олена Чигрик
Заняття по пластілінографіі в другій молодшій групі «Конячка»

Заняття по пластілінографіі: Конячка

мета:

Вчити дітей малювати в техніці пластілінографіі.

завдання:

1. Вчити дітей самостійно за допомогою прийому розмазування створювати малюнок.

2. Закріплювати вміння розмазувати лінії в різних напрямках.

4. Розвивати узгодженість в роботі обох рук.

3. Виховувати у дітей чуйність, потреба приходити на допомогу до тих, хто її потребує.

Знайомство з новими словами: грива, морда, копита, блискуча шерсть.

Хід заняття: Звертаємо увагу на іржання коня.

Вихователь: Послухайте, хто це за дверима ірже? Діти: Конячка.

-Але! - сказали ми конячці. І помчали без оглядки.

В'ється грива на вітрі. Ось і будинок. Конячка, тпру!

Розгляд конячки. Вихователь: Подивіться, яка гарна конячка до нас пристрибала! А який у неї довгий хвостик! Покажіть, де у конячки хвостик! А очі? А це що у конячки? Діти: Голова, ніжки, грива ...

Вихователь: А ви знаєте, навіщо до нас пристрибала конячка? Вона хоче, щось би ми намалювали для неї подружек- конячок. Давайте допоможемо конячці?

Діти сідають за столи, на яких заздалегідь розкладені:

1. Неразукрашенние картинки конячки. 2. Пластилін.

Пальчикова гра:

Подивіться, що за пальчики (стискаємо, разжимаем кулачки)

Спритно скачуть, як конячки (Стукаємо пальчиками по столу)

На колоду і на пеньок

Стриб та скок, стриб та скок.

Вихователь: Подивіться, що потрібно намалювати конячці? Діти: Гриву, хвостик.

Вихователь: Який хвостик у конячки? Діти: Довгий, пухнастий.

Покажіть пальчиком, де у конячки хвостик будемо малювати? Яким кольором будемо хвостик малювати? Вихователь: А тепер всі разом зі мною почнемо малювати хвостик. (Пояснення і показ, індивідуальна допомога дітям) Вихователь: Візьміть шматочок пластиліну, отщіпніте від нього маленький шматочок. Скачайте між пальчиками. Покладіть на хвостик, натисніть на скачаний кулька пальцем і відтягніть його вниз. (Так ми робимо багато разів, поки хвостик у конячки НЕ буде довгим і пухнастим).

Вихователь: А тепер ми будемо малювати гриву у конячки. Де росте грива у конячки?

Діти: На шиї. Вихователь: Покажіть пальчиком, де шия у конячки, де ми будемо малювати гриву? Діти показують.

Вихователь: Яким кольором будемо малювати гриву у конячки? Діти: Чорним (коричневим, білим)

Вихователь: А тепер всі разом зі мною почнемо малювати гриву. (Пояснення і показ, індивідуальна допомога дітям). Вихователь: Візьміть шматочок чорного пластиліну, отщіпніте від нього маленький шматочок. Скачайте між пальчиками. Поклали на шию коня, натиснули на скачаний кулька пальцем і відтягнули його вниз.

Вихователь: так само давайте Разукрасим і морду у конячки.

А тепер тулуб.

По закінченню робіт, пропонує дітям розглянути свої роботи.

Вихователь: Які важливі, горді у нас конячки вийшли! скільки стало подружок у нашій конячці.