• Тема: Граємо в числа.
  • Урок математики. Граємо в числа. Тема "Число 1. Цифра 1."




    Дата конвертації23.06.2017
    Розмір4.93 Kb.

    hello_html_m93f33dd.gifhello_html_4a79bd0.gifhello_html_m3e7a4faf.gifhello_html_11b8bfbf.gifhello_html_882d663.gifhello_html_54151b40.gifhello_html_74a37b6.gifhello_html_74a37b6.gif Тема: Граємо в числа. Число 1. Цифра 1.

    Мета: викликати у дітей інтерес до уроку математики;

    познайомити з числом 1 і цифрою 1;

    навчити зіставляти число 1 з цифрою 1.

    розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять, моторику.


    Хід уроку

    1. Вступна частина.

    Організаційний момент.

    - Здрастуйте, хлопці! Я вас зараз навчу вітатися, вітати вчителя так, як це роблять школярі.

    - Сьогодні на уроці ми познайомимося з числом 1 і цифрою 1, дізнаємося багато цікавого. З усіма завданнями ви впораєтеся, якщо будете уважними.

    Учитель: Жили 3 каченяти: Дзвіночок, Ромашка і пір'ячко.

    Дзвіночок завжди весело пищав, Ромашка була біла. Тільки дзьобик жовтий. А пір'ячко завжди пір'їнка в крильці поправляв.

    Знайшли вони один раз Суничку на галявині і вирішили віднести її мамі. Але хто понесе? Дзвіночок весь час пищав, пір'ячко, пір'їнка поправляє. Ромашка зірвала Суничку і понесла. Дзвіночок йшов попереду і пищав, Ромашка важливо несла Суничку, а пір'ячко біг, раз у раз поправляючи пір'ячко.

    -Хто йшов 1? 2? 3?

    - Хто виявився уважним до мами?

    2. Основна частина.

    Учитель: До нас знову прийшов, Незнайко!

    Пограємо в «Угадайку!»

    1. одна подружка

    Полізла інший в вушко. (Голка, нитка)

    1. У нього одна нога,

    Та й та без черевика. (гриб)

    1. Багато рук, а нога одна. (дерево)

    2. Хлопцям весело зі мною,

    На ніжці я кручусь однієї.

    Поки кручуся,

    Я не тужу,

    Кружляю - дзижчить,

    Дзижчить - кружляю. (дзига)

    1. То він млинець, то він клин,

    Вночі на небі один. (місяць)

    1. Скільки ротів, голів і лобів,

    Людина носити готовий?


    Учитель: Все сьогодні було по одному: одна суниця, одна голова, один лоб, один рот.

    Це число 1, його можна записати цифрою 1.


    Ось один, иль одиниця,

    Дуже тонка, як спиця.

    3. Пишемо цифру 1.

    Завдання.

    Поруч, через клітинку намалюйте один синій квадрат, ще через клітинку один червоний трикутник, а ще через клітинку один жовтий гурток.

    4. Вправа.

    З яких геометричних фігур складається намальований предмет?

















    Намалюй таку ж картинку.

    Підсумок уроку.