• Хід заняття
  • "Три медведі". Конспект інтегрованого заняття в першій молодшій групі




    Дата конвертації10.08.2019
    Розмір5.38 Kb.
    ТипТемочка

    Айгуль Батдалова
    "Три медведі". Конспект інтегрованого заняття в першій молодшій групі

    Освітня діяльність

    Тема: «Три ведмеді»

    Конспект інтегрованого заняття

    в першій молодшій групі.

    МБДОУ ЦРР д / с №22 «Алсу» м Альмет'євськ

    Виконали: вихователь Булгакова І. А.

    муз. руководель Батдалова А. А.

    Тема: «Три ведмеді». Конспект інтегрованого заняття в першій молодшій групі з використанням інноваційних методик.

    Мета: Виявити рівень засвоєння програмного матеріалу у дітей за 1 півріччя 2018-2019 навчального року по освітній галузі «Пізнання».

    завдання:

    1. Пізнання:

    1.1. Створити умови для збагачення чуттєвого досвіду дітей, їх уявлень про різноманіття властивостей предметів навколишнього світу.

    1.2. виявити вміння формувати групи однорідних предметів, розрізняти і складати (один-багато).

    1.3. закріплювати знання дітей про основні кольорів (червоний, синій, зелений, жовтий).

    1.4. закріпити знання дітей про контрастних розмірах предметів (велика ялинка-маленька ялинка)

    1.5. закріпити вміння класифікувати предмети (посуд, іграшки)

    2. Здоров'я:

    2.1. сприяти сталому емоційно позитивного самопочуття і активності дітей.

    2.2. сприяти зміцненню дрібної мускулатурою рук, сприяти розвитку навичок обслідувальний діяльності.

    3. Комунікація:

    3.1. сприяти розвитку у молодших дошкільнят вміння вступати в мовне спілкування.

    3.2. тренувати дітей в правильному звуковимови.

    3.3. збагачувати словниковий запас.

    3.4. стимулювати емоційне змістовне спілкування дитини з дорослими.

    4. Читання художньої літератури.

    4.1. закріпити знання знайомого вірша «Ведмедик клишоногий».

    5. Соціалізація:

    5.1. спонукати у молодших дошкільнят інтерес до ігрового творчості взаємодії з дорослими.

    6. Музика:

    6.1. виконувати ігрові дії під музику.

    Хід заняття:

    Вихователь: Хлопці, сьогодні ми з вами підемо в гості до трьох ведмедів. Згадайте, вони живуть в лісі, і щоб ми не заблукали, дорогу нам покаже Зайка, адже йому тут знайомі всі стежки і доріжки.

    Вихователь: І так в шлях. Подивіться, Зайка нас привів до лісу. А що за дерева ростуть в лісі?

    Діти: Ялинки.

    Вихователь: Правильно, ялинки. А якого кольору ялинки? Саша, якого кольору ялинки?

    Правильно, ялинки зеленого кольору.

    Вихователь: Хлопці, а ялинки все однакової висоти? Ні.

    Віка, покажи найвищу, Діма покажи нижче. Боря найнижчу. Молодці.

    Вихователь: Поки ми з вами розглядали ялинки, Зайка стрибав під ялинками і щось знайшов (кошик з різнокольоровими кульками).

    Вихователь: Скільки ж тут кульок?

    Діти: Багато.

    Вихователь: Правильно, багато і всі вони різного кольору. Візьміть всі по одній кульці, будь-якого кольору. Шарик якої форми?

    - круглий

    - Віка, який кулька?

    - Круглий

    - Пощупайте свою кульку, який він твердий або м'який?

    - Твердий

    - А якого кольору в тебе кульку, Саша?

    - Червоний

    - Скільки у тебе кульок, Віка, а тебе Діма?

    - Один

    - А у всіх нас скільки кульок?

    - Багато

    - Давайте складемо кульки в кошик. Скільки стало кульок в кошику?

    Правильно багато. Молодці. Ну що ж підемо далі, адже нас чекають, нам треба поспішати.

    Вихователь: Подивіться, Зайка знову щось знайшов. Давайте подивимося. Що ж в цій мисці Зайка мені каже, що там заховано частування для трьох ведмедів. Давайте пошукаємо що ж там заховано (діти в горосі шукають і дістають бублики).

    Вихователь: Скільки ж тут бубликів?

    Діти: Багато

    Вихователь: А давайте ми їх зберемо в стрічку? А якого кольору стрічка?

    Вихователь: Подивіться хлопці. Зайка нас привів до будиночка. Великий будинок. Який дім?

    Вихователь: Давайте постукаємо і подивимося.

    Вихователь: Доброго дня Михайло Іванович, Настасья Петрівна і Мишко.

    Вихователь: Хлопці який у нас Михайло Іванович?

    Діти: Великий

    Вихователь: А яка Настасья Петрівна?

    Діти: Поменше

    Вихователь: А який Мишко?

    Діти: Маленький

    Вихователь: Правильно

    Вихователь: Давайте пограємо в гру. бурий ведмедик

    Хлопці: Ми ж для ведмедів принесли частування давайте ми дістанемо його з кошика і віддамо ведмедям нехай п'ють чай з нашими бубликами.

    Вихователь: Хлопці давайте попрощаємося з ведмедями. Скажімо їм до побачення. Нам пора повертатися в дитячий сад.

    Вихователь: Хлопці скажіть, куди ми з вами сьогодні ходили? Вам сподобалося в гостях у трьох ведмедів.