• Завдання уроку
  • Хід уроку
  • Активізація вивченого матеріалу в іграх, міні-діалогах і коротких повідомленнях.
  • Гра № 1 - "Teacher"
  • Гра № 2 - «Урок математики».
  • Гра № 3 - «Урок фізкультури» (динамічна пауза)
  • Гра № 4 - «Урок малювання».
  • Гра № 5 - «Урок творчості (музики)»
  • Підведення підсумків уроку.
  • Розробка уроку "Magic School" для підготовчої групи дитячого садка




    Скачати 10.59 Kb.
    Дата конвертації20.08.2017
    Розмір10.59 Kb.
    ТипІнші методич. матеріали



    План уроку англійської мови в підготовчій групі дитячого садка

    вчителя англійської мови ФГБОУ «Середня школа-інтернат МЗС Росії»

    Леднева Ніни Іванівни

    Мета уроку: Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу, навчити дітей спілкуватися іноземною мовою на основі пройденого навчального матеріалу.

    Завдання уроку:

    освітні:

    1. Розвивати уміння і навички усного мовлення з пройденого матеріалу.

    2. Розвивати навички розуміння мови на іноземній мові, розвивати інтерес до вивчення нового предмета.

    3. Вчити учнів виконувати команди іноземною мовою.

    4. Вчити учнів вести діалог «Знайомство».

    5. Контроль засвоєння вивченого матеріалу.

    Розвиваючі:

    1. Продовжити удосконалювати уміння використовувати вивчений матеріал у різних ситуаціях спілкування.

    2. Збагачувати словниковий запас дітей мовними кліше і диалогическими єдностями.

    3. Розвивати у дітей пам'ять, увагу, творчу уяву, мовну здогадку.

    4. Продовжити формування комунікативних умінь засобами іноземної мови.

    виховні:

    1. Підтримувати у дітей інтерес до вивчення англійської мови.

    2. Виховувати у дітей почуття дружби і взаємодопомоги (робота в парах, в групі).

    3. Формувати у дошкільнят позитивне ставлення до іноземної мови і готовність до спілкування на новому для них мовою.

    Обладнання: словник в картинках Longman «Young Children 's Picture Dictionary», інтерактивна дошка, мультимедійний матеріал для інтерактивної дошки, плакат англійською мовою c зображенням тварин, плакат «Food», іграшки, пальчикові ляльки, маски тварин, предмети класного вжитку.

    Хід уроку

    1. Організаційний момент. Привітання. Повідомлення теми і мети уроку.

    Учитель: Good morning, good morning, good morning to you,

    Good morning, my dear children, I'm glad to see you.

    Учні: Good morning, good morning, good morning to you,

    Good morning, our dear teacher, we are glad to see you, too.

    Діти співають пісеньку-вітання «The Greeting Song» c використанням інтерактивної дошки (мультимедійне додаток № 1).

    Учитель: Nice to see you! How are you? Сьогодні у нас з вами незвичайний урок. Ми з вами вирушимо в чарівну школу, де з вами разом прийдуть навчатися ваші улюблені іграшки-тварини. Але вони поки нічого не знають про школу, давайте покажемо нашим звірятко, як вам цікаво в школі, які предмети ви вивчаєте. Але наші звірятка не звичайні, а чарівні, вони розуміють англійську мову. А щоб вони нас краще зрозуміли, давайте повторимо найскладніші англійські звуки і слова.

    1. Фонетична зарядка.

    1. Відпрацьовується вимова слів і фраз, вивчених на уроках: [w], [O], [Е], [], [n], what, where, where from, thanks, the, this, this is, my favourite food, my favourite drink, my surname, the bird

    2. Відпрацьовується вимова тварин на англійській мові з опорою на плакат.

    1. мовна зарядка. учитель задає учням питання, використовуючи вивчені на уроках фрази і лексику: (пальчикова лялька)

    What is your name? What is your surname? How are you? How old are you? Where are you from? What is your favourite food? What is your favourite drink?

    Використовувати: малюнки з Longman "Young Children's Picture Dictionary" на стр. 8 - 9, стор. 36 - 37, стр. 56 - 57 і плакат «Food».

    1. Активізація вивченого матеріалу в іграх, міні-діалогах і коротких повідомленнях.

    Мета - розвиток навички усного діалогічного і монологічного мовлення, контроль засвоєння пройденої лексики, розвиток бажання спілкуватися іноземною мовою, підвищення інтересу до досліджуваного предмета, розширення кругозору учнів за допомогою іноземної мови.



    Гра «Magic School»

    Учитель роздає дітям іграшки різних тварин. Now, let's welcome new pupils at our magic school . But remember, they understand only English. Let's tell them about ourselves.

    діти садять іграшки на парту. кожен розповідає своєї звірятку про себе, використовуючи знайомий лексичний матеріал (монологічне мовлення): My name is, My surname is, I 'm from Russia, I' m... .. years old, I 'm a pupil, I have got a mother, a father, і т.д.

    Гра № 1 - "Teacher" Now we are going to play the game "Teacher». We choose "a teacher" and he (she) will ask you different questions. За лічилки "One, one, one, little dog run... .." вибирає c я «учитель», який запитує в учнів лексику по темі «Предмети класного вжитку», задає різні питання, просить показати предмети класного побуту:

    What is this? Show me your pens (pencils, rulers, rubbers, books, exercise-books, pencil-boxes, sharpeners), please. What colour is your pencil-box? What colour is your pen (pencil, .......)

    Гра № 2 - «Урок математики». За лічилки вибирається учитель математики.

    1. Діти вважають від 1 до 10

    2. Діти співають пісню "Counting Song" (мультимедійне додаток № 2).

    Гра № 3 - «Урок фізкультури» (динамічна пауза) діти вибирають вчителя фізкультури.

    1. Sport - teacher проводить з дітьми зарядку, віддаючи такі команди: Stand up! Hands up, hands down! Hands on hips, sit down! Hands up, to the side! Band left, bend right! One, two, three - hop! One, two, three - stop! Stand still!

    2. Використовуючи інтерактивну дошку діти виконують пісеньку -зарядку "Head and Shoulders (мультимедійне додаток № 3).

    Гра № 4 - «Урок малювання».

    1.Деті співають пісню "What colour is the sky" (мультимедійне додаток № 4) 2.Деті співають пісню "Balloons are red" (мультимедійне додаток № 5)

    Гра № 5 - «Урок творчості (музики)» Діти, ви показали своїм друзям-звірятко, чому ви навчилися на уроках англійської мови, але ми вміємо не тільки вчитися, а й знаємо вірші і пісні, давайте покажемо нашим друзям невеличкий концерт.

    Мета завдання - розвиток навички усного діалогічного і монологічного мовлення, розвиток бажання спілкуватися іноземною мовою, контроль засвоєння пройденої лексики, підвищення інтересу до досліджуваного предмета, розширення кругозору за допомогою іноземної мови.

    1. Діти виконують пісню "Octopus Song" (мультимедійне додаток № 6)

    2.Інсценіровка вірші "Little Mouse." Діти в масках кішки і мишки виконують вірш.

    Cat: Little Mouse, little Mouse, Where is your house?

    Mouse: Little Cat, little Cat, I have no flat, I'm a poor Mouse, I have no house.

    Cat: Little Mouse, little Mouse, Come to my house.

    Mouse: Oh, no you want to eat me!

    3. Діти виконують пісню "One little Finger" (мультимедійне додаток 7)



    1. Підведення підсумків уроку.

    Учитель запитує учнів:

    - які нові англійські слова і вирази прозвучали на уроці,

    - які нові слова вони запам'ятали.

    Учитель: Our lesson is over. Thank you for your work. Good bye, my dear children.

    Пісня "Goodbye Song" (мультимедійне додаток № 8).













    Скачати 10.59 Kb.