Методична розробка відкритого заходу в першій молодшій групі.




Дата конвертації16.02.2020
Розмір4.52 Kb.
ТипТемочка

Ольга Карякіна
Методична розробка відкритого заходу в першій молодшій групі

методична розробка

відкритого заходу

в першій молодшій групі

Тема: «Це хто прийшов до нас в гості?»

виконала:

Карякіна Ольга Валеріївна,

вихователь

Дитячий садок № 153 ВАТ «РЖД» м Челябінська

Конспект інтегрованого пізнавально освітньої діяльності в першій молодшій групі

Інтеграція освітніх областей: «Соціально-комунікативний розвиток», «Пізнавальний розвиток», «Мовленнєвий розвиток»

Види дитячої діяльності: ігрова, пізнавально - дослідницька, комунікативна

мета:

Розвивати у дітей дрібну моторику рук, тактильно-кінетичну чутливість, інтерес до ігор з піском

завдання:

освітні:

Навчати дітей навичкам експериментування з піском

Розвиваючі:

Розвиток дрібної моторики рук

виховні:

Викликати позитивні емоції, пов'язані з новими враженнями

Активізація словника: хованки, правила, кулачок

Матеріал й устаткування: пісочниці за кількістю дітей, дзвіночок, формочки, гумові іграшки (дикі тварини зайчик, лисичка, білочка, їжак, ведмідь, пальчиковий театр

Попередня робота: знайомство з піском і правилами гри з кінетичним піском.

Зміст освітньої діяльності

1. Організаційний момент:

З'являється педагог з дзвіночком в руках

2. Водна частина:

Привітання! Дзвіночок дінь- дінь- дінь-, весело грає! Дзвіночок дзень - дзень - дзень, діток кличе! Ось ми зустрілися знову, будемо з вами ми грати!

Основна частина:

Хлопці, до нас сьогодні в гості прийшли лісові жителі і вони хочуть з вами подружитися і пограти. Давайте подивимося хто ж це. (підходять до зимової галявинці де серед дерев розташувалися тварини)

Хлопці що - то наші друзі сумні, виявляється вони грали в м'ячик, і він кудись закотився! Давайте допоможемо його знайти? (Знімаємо покривало з контейнерів). Я хочу вам нагадати правило гри з пісочком ... правила

Діти починають шукати м'ячик в піску.

Діти беруть в руки кульки. Катають їх по долоньці.

М'ячик-їжачок ми візьмемо, (беремо масажний м'ячик)

Покатаємо і потремо (катаємо між долоньок)

І голки порахуємо (пальчиками однієї руки натискаємо на шпики)

Пустимо їжачка на стіл, (кладемо м'ячик на стіл)

Ручкою їжачка пригорнемо (ручкою притискаємо м'ячик)

І трошки покатаємо ... (ручкою катаємо м'ячик)

Потім ручку поміняємо. (міняємо ручку і теж катаємо м'ячик)

А зараз ми наші пальчики перетворюємо в зайчиків. Покажіть дівчинки, покажіть хлопчики, як на нашу пісочку поскакали зайчики? Сіли зайчики на пісок, стриб та скок, стриб та скок! (Діти стосуються кінчиками пальців поверхні піску, використовуючи всю поверхню пісочниці). Раптом лисичка прибігла і зайчишек злякала. Величаво виступає (діти крокують вказівним і третім пальчиком по піску, хвіст доріжки підмітає. (Руху чотирма пальчиками по черзі тильній і верхньою стороною. Тут прийшли ведмежата топ-топ. (Кулачками натискаємо на пісок) Як добре ми пограли з звірятами. А тепер давайте відпочинемо небагато.

пальчикова -гімнастіка

Пальчік- зайчик,

Пальчік- вовк,

Сірий вовк, зубами клац,

Пальчик -рижая лисиця,

Лиска-лісонька краса,

Пальчик -ежік, пальчик -мішка,

А кулак схожий на шишку.

А тепер давайте приготуємо для них частування. Вихователь дітям роздає по одній іграшці. Діти за допомогою формочок куховарять частування. Пригощають звірят. Наші друзі говорять спасибі, за смачне частування.

Підсумок заняття:

Хлопці сьогодні до нас в гості приходили лісові жителі. Це зайчик, лисичка, ведмедик, їжачок, білка. Хлопці, ми з вами сьогодні допомогли зверятам знайти м'яч, який схожий на їжака. Чому? Тому-що такий же колючий як їжак. Пограли з нашими лісовими друзями. Вам сподобалося з ними грати?

Гостям пора додому. Хоч і шкода розлучатися, але прийшла пора прощатися. Дружно ручкою помахайте, до побачення, скажіть!