Конспект заняття з ігрової діяльності «До нас в гості прийшов Мишка» ГО «Пізнання» ФЕМП




Дата конвертації17.10.2019
Розмір5.67 Kb.
ТипТемочка

Раїса Беляцького
Конспект заняття з ігрової діяльності «До нас в гості прийшов Мишка» ГО «Пізнання» ФЕМП

Мета: Створення умов для розвитку пізнавальної, комунікативної, рухової, емоційної сфери за допомогою ігрових технологій.

завдання:

• Освітні:

- Вчити діяти згідно мовної інструкції.

- Продовжувати вчити розрізняти колір і називати його.

• Розвиваючі:

- Розвивати увагу, пам'ять, мова, мислення.

- Розвивати дрібну моторику пальців рук в процесі продуктивної діяльності.

• Виховні:

- Формувати вміння спілкуватися з однолітками і дорослими, включатися в спільну ігрову діяльність.

Предметно-розвиваюче середовище

Дидактична спідниця, плюшеві ведмедики, набір площинних ведмедиків, набір геометричних фігур, пальчикові фарби, серветки, трафарети.

Інтеграція освітніх областей

«Пізнання», «Комунікація», «Фізична культура», «Художня творчість» (малювання, «Здоров'я».

попередня робота

Дидактичні ігри, робота з іграшками на закріплення понять «один», «багато».

Прийоми керівництва діяльністю дітей в НОД

- Целеполагание і мотивація

- Забезпечення активності дітей

- Фізичний компонент навчання (д / спідниця)

методи

- Ігровий

- Наочний

- Словесний

хід НСД

I. Організаційний момент

(Діти входять в групу і стають півколом)

Комунікативно-мовленнєва гра на створення емоційного настрою, включення вихованців у освітній процес.

- Дружно руки розвели немов здивувалися.

І гостям дорогим низько вклонилися

Нижче, нижче, не лінуйся

Вклонися, встань і посміхнися!

II.Основная частина

1. Сюрпризний момент (Мишка з подарунком)

2. Розгляд подарунка (Дидактична спідниця)

Вихователь: «Діти, що це?» (Відповіді)

«Яка спідниця?» (Відповіді)

«Ви помітили, що це не звичайна спідниця, а чарівна?

З нею можна грати.

А ви хочете пограти зі спідницею? »(Відповіді)

Вихователь: «Діти, подивіться, скільки на спідниці кишень? (Запропонувати порахувати). І всі вони різного кольору.

Паша, яку кишеню тобі сподобався? (відповідь)

Максим, а тобі який кишеню сподобався? »(Запитати кожної дитини)

Вихователь: «А хочете подивитися, що знаходиться в жовтому кишені?» (Відповіді)

Дидактична гра «Плутанина»

(Діти по черзі дістають геометричні фігури, називають фігури, колір).

Вихователь: «А тепер подивимося, що у мене в червоному кишені.

Ксюша, хочеш подивитися? »(Відповідь)

(Дитина дістає плюшевого ведмедика)

«Який ведмедик?» (Відповідь) «А це який?» (Відповідь)

«Хлопці, Міша хоче пограти з вами» (одягаємо маски).

3. Фізкультхвилинка

Вийшов Мишка з барлогу,

Повернувся на порозі.

Потягнувся він зі сну, щоб здоровіше бути, став він головою крутити.

Нахилявся взад-вперед

Ось він по лісі йде.

Шукає Миша корінці

І трухляві пеньки,

У них їстівні личинки -

Для здоров'я вітамінки.

Нарешті він наївся і відпочити сів

(Всі сідають на стільчики).

4. Вихователь: «Хлопці, а ви який кишеню не подивилися? Віка, подивися ». (Дитина дістає фігури площинних ведмедиків).

Вихователь: «Скільки ведмедиків знайшла?» (Відповідь)

«Хлопці, подивіться, скільки багато ведмедиків у наших друзів. Віка, а тепер дай кожній дитині по одному ведмедику ». «Скільки у тебе ведмедиків залишилося?». «Скільки у мене?».

5. Д / і «Будиночки»

(Допоможемо знайти ведмедикам свої будиночки. А будиночками послужать кишені спідниці. Звернути увагу на колір бантиків).

6. Вихователь: «Хлопці, які ви молодці. Допомогли ведмедикам знайти свої будиночки, і вони швидко поснули ».

«Хлопці, а що нам дають лікарі, щоб ми не хворіли, добре спали?» (Відповідь). «Подивіться, що я знайшла в синьому кишені?» (Вітаміни). «Вітаміни які?» (Відповідь). «Скільки вітамінів в баночці?» (Відповідь). «Якого кольору вітаміни?» (Відповідь) «Хлопці, а ви хочете, щоб ведмежата не хворіли?» (Відповідь) «Тоді давайте для них зробимо багато витаминок». (Діти сідають за столи. Миша поруч).

7. Нетрадиційне малювання пальчиками.

- Розгляд зразка витаминок для Мишки.

- Показ

- Пальчикова гімнастика

- Робота дітей

8. Рефлексія

Діти розглядають свої роботи, показують Мишкові, скільки багато різних витаминок вони зробили.

Вихователь: «Молодці, хлопці! Постаралися. Мишко каже вам спасибі і хоче скоріше порадувати своїх друзів. Давайте, хлопці, побудуємо потяг і завезём Мишка до його друзям »(Рухлива гра« Потяг »).




Головна сторінка
Контакти

    Головна сторінка



Конспект заняття з ігрової діяльності «До нас в гості прийшов Мишка» ГО «Пізнання» ФЕМП