• Хід заняття
  • Конспект заняття в молодшій групі по ГО «Художньо-естетичний розвиток» Тема «Ось який у нас місток!»




    Дата конвертації05.09.2019
    Розмір3.62 Kb.
    ТипТемочка

    Катерина Чудінова
    Конспект заняття в молодшій групі по художньо-естетичному розвитку «Ось який у нас місток!»

    Мета: залучення до світу прекрасного, розвиток творчих здібностей, формування естетичного смаку.

    завдання:

    освітні:

    • Викликати інтерес до малювання містка з 3-4 бревнишек.

    • Вчити проводити прямі лінії поруч з іншими.

    • Тренувати в техніці малювання пензлем.

    Розвиваючі:

    Розвивати почуття форми і ритму.

    виховні:

    • Виховувати інтерес до малювання, самостійність, акуратність.

    Попередня робота.

    Уточнення уявлення дітей про будову і призначення мостів. Розгляд зображень мостів і містків в дитячих книжках (наприклад, «Вперті кози». Л. Толстого). Рухлива гра «Перейдемо струмочок по містку». (рух на вправу в рівновазі)

    Матеріал й устаткування:

    Аркуші паперу світло-зеленого кольору з хвилястою смугою синього кольору «річкою», гуашеві фарби - коричнева, кисті, банку з водою, серветки, іграшкова конячка, блакитна стрічка, ноутбук, презентація «Місток з дзюркотливої річкою», аудіозапис «Голос конячки», іграшки-конячки за кількістю дітей.

    Хід заняття:

    1. Організаційна частина

    Сюрпризний момент. Аудіозапис «Голос конячки».

    В гості приходить іграшка конячка. Вихователь показує, як вона скаче і читає дітям вірш А. Барто «Конячка»:

    Я люблю свою конячку

    Зачешу їй шерстку гладко

    Гребінцем пригладжено хвостик

    І верхи поїду в гості.

    Далі діти імітують рухи ходьби конячки (по наслідуванню педагогу).

    2. Основна частина.

    Вихователь розстеляє перед іграшкової конячкою блакитну стрічку (смужку тканини) і каже:

    - Т-р-р-р! Приїхали! Зупиняє рух.

    - Як же нам допомогти конячці пройти через річку? Що ж нам робити?

    Вихователь пропонує дітям допомогти конячці перебратися через річку - намалювати місток.

    Показ презентації «Місток з дзюркотливої річкою».

    Вихователь показує і пояснює спосіб роботи:

    1. ось річка (показую аркуш паперу з хвилястою лінією синього кольору);

    2. малюю бревнишко - проводжу через річку лінію і ставлю конячку: «Ой, ой, конячка в річку впаде!»;

    3. поруч з першим колодою малюю ще одне, щоб мостик став ширше і знову ставлю конячку: «Конячка боїться!»;

    4. малюю ще одне колоду - поряд, щоб конячка в дірку не впала і пускаю конячку на місток: «Конячка скаче по містку! Цок-цок-цок! »

    Виконання роботи дітьми (діти малюють свої містки).

    Індивідуальна допомога.

    3. Підсумкова частина

    Аналіз готових малюнків.

    Обігрування (вихователь роздає іграшки-конячки кожній дитині і просить показати, як конячка скаче по містку через річку).

    Оцінка дітей.

    -Діти, ви сьогодні все намагалися намалювати містки, щоб конячці перебратися через річку.

    -Ребяткі, а за це конячка вас пригощає смачними солодощами (рафінад).

    -Діти кажуть «Спасибі»

    До побачення. «Ярмо-го».




    Головна сторінка
    Контакти

        Головна сторінка



    Конспект заняття в молодшій групі по ГО «Художньо-естетичний розвиток» Тема «Ось який у нас місток!»