• Малювання. «Що дозріло в городі»
  • Конспект заняття. Художньо-естетичний розвиток. Малювання в середній групі «Що дозріло в городі?»




    Дата конвертації20.12.2018
    Розмір3.58 Kb.
    ТипТемочка

    Волобуєва Катерина Олексіївна
    Конспект заняття. Художньо-естетичний розвиток. Малювання в середній групі «Що дозріло в городі?»

    Конспект занятия. Художественно-эстетическое развитие. Рисование в средней группе «Что созрело в огороде?»

    Малювання. «Що дозріло в городі?»

    Мета: створення соціальної ситуації розвитку дітей в процесі художньо-естетичної діяльності

    завдання:

    - Формувати вміння зображати предмети овальної і круглої форми, користуючись трафаретом.

    - Розвивати уміння передавати відмінності між овальної і круглої формою.

    - Рівномірно розташовувати два предмета на аркуші паперу.

    - Закріплювати прийоми зафарбовуючи фарбами.

    - Розвивати фантазію, уяву

    - Розвивати уяву, художній смак.

    - Закріплювати словник на тему «Овочі»

    - Закріплювати вміння дітей відповідати на запитання повним пропозицією.

    - Формувати вміння дітей вживати в мові відносні прикметники

    Обладнання: трафарети помідора і огірка, простий олівець, фарби

    хід:

    1. Організаційний момент:

    Вихователь: - Хлопці, а хто з вас пам'ятає вірш Ю. Тувіма «Овочі»? Про кого цей вірш?

    : - І сьогодні бабуся нам принесла цілу корзинку овочів. Давайте подивимося, що в ній.

    Вихователь: - А що бабуся може їх них приготувати?

    2. Д / і «Веселий кухар»

    Вихователь: -з огірків салат, який салат?

    Діти: - огірковий салат

    Вихователь: -з помідорів сік, який сік?

    Діти: - томатний сік

    Вихователь: -з моркви сік, морквяний сік?

    Діти: -капустний суп

    Вихователь: -з картоплі пюре, яке пюре?

    Діти: - картопляне пюре

    - І сьогодні ми з вами намалюємо помідор і огірок, але не завжди, а за допомогою трафарету.

    3. Аналіз зразка:

    Вихователь: - Подивіться, як це зробила я (показ роботи).

    Вихователь: -шаблони маємо в центрі листа, а не збоку або в кутку.

    Вихователь: - трафарет потрібно обводити за допомогою олівця, не натискаючи на нього сильно. І розміщувати його так, щоб увійшли обидва овоча.

    Вихователь: - перед роботою фарбами згадайте колір овочів.

    Запропонувати дітям промальовувати помідор і огірок в повітрі сухий пензлем.

    Вихователь: - Малюю дугу, потім рух кисті уповільнюю і починаю малювати дугу більш випрямленою.

    Вихователь: - Знову малюю дугу і знову випрямляють її.

    Вихователь: -Перш, ніж приступити до роботи розігріємо пальчики.

    4. Физминутку

    Пальчикова гімнастика:

    Ми капусту рубаємо (різкі рухи руками)

    Ми капусту тиснемо (стискання - разжимание рук)

    Ми капусту солимо (імітація)

    Сік капустяний п'ємо (імітація).

    4. Робота з фарбами:

    Нагадати техніку зафарбовування. Намагатися не виходити за лінію олівця. Не брати багато води на кисть. Стежити за поставою. Промовляти вчинені дії.

    5. Підсумок:

    Демонстрація дитячих робіт:

    Вихователь: - Що ми сьогодні малювали? За допомогою чого?




    Головна сторінка
    Контакти

        Головна сторінка



    Конспект заняття. Художньо-естетичний розвиток. Малювання в середній групі «Що дозріло в городі?»