Конспект з використанням ігрової технології в Воскобовіча на тему: «Подорож в чарівному лісі»




Дата конвертації26.02.2020
Розмір5.07 Kb.
ТипТемочка

Вікторія никандровие
Конспект заняття з використанням ігрової технології Воскобовіча «Подорож в чарівному лісі»

Мета: познайомити дітей з новими правилами поведінки в літній період, використовуючи посібники В. Воскобовіча.

Завдання: знайомити дітей з характерними ознаками літа;

знайомити дітей з експериментальними видами діяльності;

розвивати абстрактно-образне мислення;

розвивати вміння працювати в колективі;

розвивати у дітей уміння приймати самостійно обдумані рішення.

Матеріали та обладнання: кольорові кружечки і мотузочки (розвиваючі посібники "Скринька" В. Воскобовіча, герої (Крутик По, жабенята, капітан Гусь) муляжі (ягоди, тазик з водою, іграшки: металева машинка, гумова собачка, посібники В. Воскобовіча "Кольорові кружечки і мотузочки ", магнітафон з CD" Звуки природи для дітей ".

Попередня робота: бесіда з дітьми про літо, розучування віршів про літо, знайомство з поняттями: більше-менше; пряма і хвиляста лінія, знайомство з елементами літнього одягу.

хід:

організаційний момент

Вступна частина:

Вихователь: Доброго дня хлопці! Ми сьогодні з вами відправимося гуляти по "Фіолетовому лісі".Це незвичайний ліс: в ньому відбувається багато чарівного і дивного. Наш герой Крутик По (вихователь показує дітям образ героя з посібників В. Воскобовіча, гуляючи по лісі. Побачив річку.

вихователь: Хлопці! Яка була річка?

Діти: Хвиляста.

Вихователь: А в річці хтось плескався. "Хто б це міг бути? - подумав він. Діти! Як ви думаєте, хто ж це?

Діти Лягушата.

Вихователь використовує героїв У. Воскобовіча.

Вихователь: Прпавільно. Це наші старі друзі-жабенята. Зовсім не подумавши, Крутик За розбігся і стрибнув у річку. Що тут почалося. Хлопці! А як ви думаєте. що сталося далі?

Діти: крутик За почав тонути.

Вихователь: Він довго кликав на допомогу, але від переляку у нього вилітали тільки "Ой-ой" .Він не розумів, чому до нього ніхто не кинувся на допомогу. І тільки капітан Гусь його помітив, дивлячись в підзорну трубу і врятував його. А як ви думаєте, за допомогою чого він його врятував?

Діти: Він дав Крутіков За рятувальний круг, щоб той доплив до берега.

Вихователь: Правильно. Хлопці! Ми зараз з вами проведемо маленький досвід. У мене на столі стоїть таз з водою, Я зараз опущу в таз з водою машинку, собачку. (опускає).Що з ними сталося?

Діти: собачка не потонула, а машинка потонула.

Вихователь: Правильно. А чому?

Діти: машинка важка, а собачка легка.

Вихователь: Умнички. Крім того, що собачка легка. у неї ще й повітря всередині, як у повітряної кульки. Ось так, Капітан Гусь завдяки рятувальному колі врятував Крутіков По.

Вихователь: Хлопці! А як ви думаєте, міг би Крутик За уникнути цієї неприємності?

Діти: Так.

Вихователь: По-перше якби подумав, чи вміє плавати. По-друге, якщо немає, то тоді надіти жилет. ,рятувальний круг. По-третє, плавати під наглядом дорослих. По-четверте, в глибоку річку заходити дуже небезпечно.

Вихователь: Отже, герой так зрадів своєму порятунку, що вирішив потанцювати.

Физкультминутка:

Вихователь: А тим часом настав час обіду, і на небі світило яскраве сонечко. А наш герой був без головного убору. Він вирішив, що надіти його необов'язково. Хлопці! Що ж сталося з ним далі?

Діти: Сонячний удар.

Вихователь: Правильно. Йому стало погано. У нього заболіла голова. Що потрібно зробити, щоб такого не сталося?

Діти: Носити панамки, кепки.

Вихователь: Молодці. Наш герой надів кепку і відправився далі по дорозі "Фіолетового лісу" .Він йшов і дійшов до галявинки, на якій росло дуже багато всього смачного і корисного.

Вихователь: Хлопці, як ви думаєте, що могло рости на лісовій галявині?

Діти: Ягоди.

Вихователь: Молодці. Наш герой став їх збирати прямо в рот, не думаючи про те, що ягоди і руки були брудні.

Вихователь: Як ви думаєте, що з ним трапилося?

Діти: У нього заболів живіт.

Вихователь. Правильно. Прийшов доктор і забрав його в лікарню. А на галявині росли ягідки різного розміру: великі-маленькі. Давайте допоможемо Крутіков За їх зібрати.

Вихователь використовує "Кольорові кружечки і мотузочки" .Діти збирають.

Вихователь: Тим часом з лікарні повернувся наш герой. Йому так набридло сидіти і лежати, що він вирішив запросити вас потанцювати.

Діти танцюють.




Головна сторінка
Контакти

    Головна сторінка



Конспект з використанням ігрової технології в Воскобовіча на тему: «Подорож в чарівному лісі»