Конспект музичного заняття «В гості кішечка прийшла»




Дата конвертації27.03.2020
Розмір4.02 Kb.
ТипТемочка

Ольга Клигін
Конспект музичного заняття «В гості кішечка прийшла»

Конспект музичного заняття 2 молодша група

«В гості кішечка прийшла»

Мета: залучення дітей до музики, спонукати прислухатися і підспівувати

завдання:

Навчальні:

Формувати співочі навички, починати співати після вступу, чітко вимовляти слова в пісні;

Знайомити з видами театру;

• Збагачувати музичний багаж дітей;

Розвиваючі:

• Розвивати емоційну чуйність на музику;

• Продовжувати розвивати у дітей динамічний, звуковисотний, ритмічний слух;

• Розвивати уміння осмислено використовувати виразні рухи;

виховні:

• Виховувати інтерес до музики;

устаткування:

Іграшка на руку Кішечка

Хід заняття:

Звучить музика «Весняний вальс», діти заходять в музичний зал, встають в коло.

Привітання «Здрастуй». Діти пропевают з рухами

Здрастуй сонце золоте,

Здрастуй небо блакитне,

Здрастуй вільний вітерець,

Здрастуй маленький дубок,

Здрастуй ранок, здрастуй день,

Мені вітатися не лінь!

Розминка «потанцювати виходь»

Музичний керівник запрошує дітей сісти на килим перед екраном

Музичний керівник: Сьогодні ми з вами будемо говорити про театр. Хто знає, що таке театр? (Відповіді дітей) Правильно, ми туди приходимо щоб добре провести час, дізнатися щось нове. Там для нас виступають артисти. І зараз ми з вами докладніше дізнаємося, які види театру ми можемо вибрати, щоб сходити з батьками, або, може бути, показати самим. А розповість нам Дедус.

Перегляд відеофрагменту «Фіксікі. Історія речей. театр »

Музичний керівник: Які види театру ви запам'ятали? (Відповіді дітей) Молодці! А зараз пропоную відгадати загадку:

Мордочка вусата,

Шубка смугаста,

Часто умивається,

Але з водою не знається

(Кішка)

Музичний керівник: Це Кішечка, вона сьогодні прийшла до нас в гості. А з якого вона театру до нас прийшла (з лялькового) Як ви здогадалися що вона з лялькового театру? (Її потрібно надягати на руку і керувати нею). Я знаю пісеньку про нашу Кішечку, хочете послухати?

Слухання пісня «Кішка» музика Ан. Александрова, слова Н. Френкель, вихователь тримає іграшку.

Музичний керівник: Що кішечка найбільше любить? (Молочко) Як вона молочко просила? (Всі разом пропеваем «Мяу») Яку пісеньку кішечка заспівала? (Всі разом пропеваем «Мур»)

Музичний керівник: Хлопці, покажемо кішечці яку весняну пальчиковую гру ми вивчили?

Проводиться пальчикова гімнастика «Наші ніжні квіти»

Музичний керівник: Щоб кішечку не образити, потрібно і про неї гру вивчити.

Розучування музичної пальчикової гімнастики «Кицька»

Кицька, кицька, кицька - киць,

Поруч з дітками сідай.

Молочка ти попроси

До, ре, мі, фа, соль, ля, сі.

Мяу мяу!

Музичний керівник: А тепер пропоную для нашої гості станцювати

Проводиться музична розминка «Погуляем»

Музичний керівник: кішечка так сподобалося, як ви танцювали, що вона захотіла з вами пограти.

Проводиться музична гра «Хитрий кіт»

Музичний керівник: Давайте згадаємо, з якого театру до нас кішечка прийшла? (З лялькового) А які ще види театру ми знаємо? (Діти перераховують)

Музичний керівник: Час так швидко пролетів, нам пора вже нашу прощальну пісеньку співати.

Виповнюється попевка «До побачення», діти будуються, йдуть з вихователем в групу.