• Хід заняття
  • Конспект інтегрованого НСД в молодшій групі «Подорож в чарівний ліс»




    Дата конвертації09.11.2019
    Розмір4.96 Kb.
    ТипТемочка

    Ельміра Мудра
    Конспект інтегрованого НСД в молодшій групі «Подорож в чарівний ліс»

    мета:

    Залучити дітей в мовне і ігрова взаємодія з дорослими і однолітками.

    завдання:

    -викликати у дошкільнят бажання спілкуватися, збагачувати словник словами кримськотатарською мовою, прикметниками;

    -закріпити назви кольорів, співвідношення форми і розміру предмета;

    -формувати елементарні математичні уявлення (розрізняти поняття «вище», «нижче», «однакові», закріплювати вміння порівнювати предмети;

    -активно діяти під час рухомий гри.

    Матеріали: листи з завданнями, аудіо запис з дитячою піснею «Паровозик Чух-чух», ялинка, ялинкові кулі червоного, синього і жовтого кольорів, корзина з шишками різного розміру, картки із зображенням тварин і їх дитинчат, маска ведмедя, гуаш, гігієнічні палички , корзина з частуваннями.

    Хід заняття:

    Вихователь: Хлоп'ята, я сьогодні отримала лист адресований нашій групі. Не знаю тільки від кого, а що б дізнатися потрібно загадку відгадати.

    загадка:

    - Я господар лісу строгий,

    Спати люблю взимку в барлозі,

    І всю зиму безперервно.

    Сниться мені запашний мед.

    Страшно я можу ревіти.

    Хто ж я, скажи ... (ведмідь).

    Вихователь: Молодці, ми відгадали загадку і можемо тепер прочитати лист.

    (вихователь читає лист)

    Вихователь: «Хлопці, я запрошую вас в гості в мій чарівний ліс, але мене ви там не зустрінете, а чому? (відповіді дітей). Правильно взимку ведмеді сплять, читаємо далі. Я хлопці для вас приготував частування, але щоб їх отримати вам потрібно виконати всі мої завдання. Бажаю приємної прогулянки ».

    Вихователь: Так що хлопці вирушимо в чудову подорож. На чому? Так на паровозику! Чи готові? Поїхали! (аудіо запис)

    Вихователь: Ось і перше завдання (відкрити лист із завданням)

    Гра «Наряди ялинку» (сенсорний розвиток)

    Завдання: Нарядити ялинку, надіти на ялинку спочатку червоні кулі, сині кулі, жовті кулі.

    Вихователь: Молодці, ви впоралися із завданням. Сідаємо на паровозик і їмо далі! (аудіо запис)

    Вихователь: Ось і друге завдання (відкрити лист із завданням)

    Гра «Збери шишки»

    Завдання: Зібрати шишки і викласти шишки по зростанню, по зменшенню по висоті вживаючи слова «вище», «нижче», «однакові».

    Вихователь: Молодці, ви впоралися із завданням. Сідаємо на паровозик і їмо далі! (аудіо запис)

    Вихователь: Ось третє завдання (відкрити лист із завданням). Це маска ведмедя пограйте в гру.

    Физминутку

    П / і «У ведмедя у бору» (на рус-яз. І кр. Тат-яз.)

    Орманді яшай аюв ​​У ведмедя у бору

    Юк'лап тург'ан ола про Гриби ягоди беру,

    Біз Мантар, джевіз джіямиз А ведмідь не спить

    Аювнін' к'обасина як'инлашамиз ... І на нас ричить ....

    Аюв Ісі юк'ламай, (діти тікають, ведмідь наздоганяє)

    Біз тез-тез к'увалай

    Вихователь: Молодці, і з цим завданням ви впоралися. Сідаємо в паровозик і їмо далі! (аудіо запис)

    Вихователь: Четверте завдання (відкрити лист із завданням). Назвіть маму і її дитинча (картки із зображенням мами з дитинчатами)

    Завдання: Дидактичне вправу «Мама і її дитинча».

    Вихователь: Молодці, і з цим завданням ви впоралися. Сідаємо в паровозик і їмо далі! (аудіо запис)

    Вихователь: П'яте завдання (відкрити лист із завданням).

    Завдання: «Хлопці, я прокинуся навесні, коли сніг вже розтане, а я дуже хочу побачити сніг, намалюйте мені його».

    Вихователь: Хлопці, а як же нам намалювати сніг? Якого кольору сніг? (варіанти відповідей)

    (діти малюють гуашшю сніг використовуючи гігієнічні палички)

    Вихователь: Молодці, хлопці у вас така краса вийшла, я думаю ведмедик будить задоволений. Вирушаємо далі. (аудіо запис)

    Вихователь: Ось ще один лист «Хлоп'ята, ви виконали всі завдання. Молодці! За те що ви такі розумні, такі дружні і такі сміливі ось вам кошик з частуваннями. До побачення, до весни »(вихователь бере кошик з частуваннями)

    Вихователь: Ну що хлопці вирушаємо в групу і там отримаєте частування від ведмедика. Сідайте в паровозик і вирушаємо в дорогу (аудіо запис)

    Вихователь: Ось хлопці ми і в групі, сподобалося вам наше подорож? А яке завдання вам сподобалося найбільше? (роздача страв)