Безпосередня діяльність в групі короткочасного перебування. Читання казки А. і П. Барто «Дівчинка-Ревушки».




Дата конвертації24.08.2017
Розмір1.7 Kb.
ТипБарто А.Л. Конспекти та сценарії по творчості А

Наталя Гзірян
Безпосередня діяльність в групі короткочасного перебування. Читання казки А. і П. Барто «Дівчинка-Ревушки».

Мета-познайомити дітей з твором А. і П. Барто "дівчинка-Ревушки", допомогти зрозуміти малюкам, як смішно виглядає вередник, якій все не подобається.

хід заняття

Звертаюся до дівчаток своєї групи назвати свої імена. Діти з радістю назвали свої імена. задаю питання-Дівчатка плаксії і капризулі у нас є? Хором була відповідь-ні. Похваливши своїх дівчаток, я відповіла. І добре, що їх немає. Я дуже рада!

потім я розповіла дітям, що знаю вірш про одну капризулю. Воно так і називається "Дівчинка-Ревушки"

Прочитавши вірш про Таню, питаю дітей: Ревушки вам подобається?

Ніс розпух, що буряк, плаття все промокло. Оо-оо-оо!

Відповіді дітей: 1. Вона стала не красивою.

2. примхливої, плаче.

3. смішний.

Кожна відповідь дитини розбираємо. І дітям стало зрозуміло, що Ревушки бути соромно і не красиво. І таких дітей будуть називати Ревушки. І якщо, іноді у нас таке трапляється не дражнити друзів. Краще нагадати: "Ти ж у нас не дівчинка Таня правда?"

Чи згодні ви послухати вірш ще раз. Діти хором відповіли "Так"

"Тільки ви допомагайте мені, постарайтеся пореветь, як Таня. А у неї це по-різному виходило: уу-уу-уу, оо-оо-оо, аа-аа-аа. Я, читаю уривок воспроізношу Танін плач, а діти повторюють звуконаслідування: аа-аа-аа і т. д.




Головна сторінка
Контакти

    Головна сторінка



Безпосередня діяльність в групі короткочасного перебування. Читання казки А. і П. Барто «Дівчинка-Ревушки».