• Хід заняття
  • Сценарій розваги в 2 молодшій групі «Веселе літо»




    Дата конвертації20.05.2017
    Розмір4.34 Kb.
    Типліто

    Олена Михайлівна Смердін
    Сценарій розваги в 2 молодшій групі «Веселе літо»

    Розвага на тему «Веселе літо» 2 мл. гр.

    Мета: викликати у дітей позитивні емоції від музики, спільної гри, бажання відгадувати загадки, активно рухатися, дотримуючись правил, вміти розташовуватися по всьому залу, повторювати рухи за вихователем, закріпити знання про літо як про пори року.

    Хід заняття:

    Провідна в костюмі «Літо».

    Діти заходять в зал під пісеньку «Ось воно яке наше літо» (Е. Крилатов, Ю Ентін)

    - Хлопці, хто скаже яку пору року зараз? (Літо)

    - Правильно літо. А ви любите літо? (Так любимо)

    - За що, ви любите літо? (Яскраво світить сонце, на вулиці тепло, можна засмагати, купатися, їсти смачну ягоду, фрукти. Цвітуть квіти, літають метелики)

    - Я теж дуже люблю літо і тому у мене сьогодні такий наряд. Подивіться, моя спідниця схожа на галявину, на якій цвіте багато волошок, ромашок, маків. А ви знаєте, що на нашій клумбі серед інших квітів виріс ось цей (показує ромашку).

    «Маленьке сонце на моїй долоньці

    Біла ромашка на зеленій ніжці ».

    - Хлопці, це ромашка не проста, вона чарівна. На кожному її пелюстці є завдання для вас. Якщо ви впораєтеся з усіма завданнями, то вас чекає подарунок. Давайте подивимося, яке завдання на першому пелюстці. Потрібно відгадати загадки. Слухайте уважно, загадки дуже важкі.

    1 Яскраве і добре світить нам у віконце

    Ми попросимо ласкаво, нас погрій трошки. (сонце)

    2 Хто всю ніч по даху б'є так постукує.

    І бурмоче, і співає, заколисує? (дощ)

    3 Сік квітів запашних п'є,

    Дарує нам і віск, і мед.

    Людям всім вона мила,

    А звуть її .... (бджола)

    4. Кругле, рум'яне

    Я росту на гілці.

    Люблять мене дорослі

    І маленькі дітки. (яблуко)

    - Молодці, хлопці, все загадки відгадали. Давайте, дізнаємося, яке ж таке завдання.

    На цьому пелюстці вірш.

    «- Ти куди поспішаєш конячка?

    - У мене з ранку зарядка.

    Поспішаю я в чисте поле,

    Щоб там побігати досхочу. »

    - Уявіть, що, ви маленькі коники і гуляєте по галявині. (Діти стрибають, як ослиці під музику «Ти біжи, моя конячка»)

    - Коники втомилися, їм потрібно відпочити. (Діти сідають на стільчики)

    - На наступному пелюстці нове завдання для вас, хлопці.

    - Зараз ми будемо грати в гру «Їстівне - неїстівне». Якщо я називаю щось їстівне, то ви піднімаєте руки вгору і ляскаєте в долоні. Якщо предмет неїстівний, то тупотите ногами. Будьте уважні.

    - З цим завданням ви теж впоралися. Послухайте, що написано на наступному ромашковому пелюстці.

    «Стриб та скок, ну що за птиця,

    Все на місці не сидиться,

    На вигляд всіх вона хоробрий

    Спритний скаче (горобець) »Діти договорюють кінець вірша.

    Гра «Горобчики і автомобіль»

    - Сьогодні наша чарівна ромашка перетворювала вас і в конячок, і в горобчика, а зараз ми перетворимося в маленьких каченят. І все разом будемо танцювати і веселитися. (Діти танцюють під пісеньку «Танець маленьких каченят»)

    - Хлопці, ви такі молодці. Відгадали всі загадки, грали, танцювали, веселилися. Нам усім було добре і радісно. У нас прекрасний літній настрій. А що б ви надовго все це запам'ятали, отримуйте в подарунок ось ці кольорову крейду. Вони такі ж різнокольорові, як квіти на галявині, як веселка в небі. І ви зможете намалювати ними все, за що вам так подобається літо. І у всіх хто побачить ваші малюнки, теж буде гарний настрій!

    Сценарий развлечения во 2 младшей группе «Веселое лето»