Конспект фізкультурного дозвілля «Маму дуже я люблю» за участю батьків у старшій групі




Дата конвертації11.05.2017
Розмір6.77 Kb.
ТипДень матері. Сценарії свят

Марина Суркова
Конспект фізкультурного дозвілля «Маму дуже я люблю» за участю батьків у старшій групі

Конспект фізкультурного дозвілля «Маму дуже я люблю» за участю батьків (старший вік)

Мета: Пропагувати здоровий спосіб життя, сприяти залученню сім'ї до фізкультури і спорту; продовжувати зміцнювати фізичне і психічне здоров'я дітей в співдружності з сім'ями вихованців.

Освітні області: фізичний розвиток, здоров'я, соціалізація, комунікація, музика, художня література, пізнання.

Хід заходу:

інструктор:

Шановні гості! Вже стало традицією у нас в країні кожної останньої неділі листопада відзначати День матері. І наші діти повинні знати про це. Так ми зростила в дитячих серцях шанування, любов, повагу до мамам.

Займатися фізкультурою корисно, а веселою, подвійно. Адже кожна хвилина заняття спортом продовжує життя людини на одну годину, а веселого - на дві години. Сьогодні ми тут разом для того, щоб отримати заряд бадьорості і повболівати за тих, хто ризикнув взяти участь в нашому заході.

Під веселу музику і оплески уболівальників входять батьки і діти, шикуються в шеренгу.

Конспект физкультурного досуга «Маму очень я люблю» с участием родителей в старшей группе

Інструктор: Шановні учасники наших веселих естафет, я із задоволенням вітаю вас в цьому залі! І, хоча, у нас сьогодні будуть змагання, окуляри ми підраховувати не будемо. Нехай на обличчях учасників світяться усмішки, нехай не змовкає дитячий сміх! Отримайте радість від спілкування з Вашими «скарбами», пограйте разом з ними. Подаруйте один одному тепло і ласку. Як завжди, перед стартом, спортсмени повинні гарненько розім'ятися. Проводиться розминка під мінус пісні «Не рвіть квіти» Юрія Антонова. Для участі в естафетах вам треба розділитися на дві команди.

1 естафета «Рано вранці в дитячий сад». Мама, взявши дитину за руку, повинна оббігти навколо конуса, передавши естафету наступній парі.

2 естафета «Не наступи в калюжу» Діти стрибають з одного обруча в інший, мами пересувають обручі до конуса, тому повертаються бігом з обручами в руках, передають естафету наступній парі.

3 естафета «Прибирання кімнати». Спочатку в естафеті беруть участь тільки мами (збирають в кошик розкидані іграшки, потім, те ж саме роблять діти, а мами відпочивають. Команди будуються на лінії старту. Біля команд стоять порожні кошики. Навпаки кожної команди в обручі лежать іграшки. Перші учасники команд добігають до обручів , беруть іграшку і бігом повертаються назад, кладуть іграшку в кошик і передають естафету наступному учаснику.

Інструктор: передохніте трохи і послухаємо вірші, які Ваші діти вивчили спеціально до свята.

Діти читають вірші.

4 естафета "Повернення додому з дитячого садка". Команди будуються на лінії старту. У мами на одній руці лежить дитина-лялька, другою рукою вона везе санки, на яких сидить дитина. Треба доїхати до конуса і назад, передати естафету наступній парі учасників.

Інструктор: давайте, трохи відпочинемо і проведемо веселу вікторину. «Знайди помилку і відповідай правильно» (по черзі).

Уронили зайчика на підлогу,

Відірвали зайчику лапу.

Все одно його не кину,

Тому, що він хороший.

• Матроська шапка, мотузка в руці.

Тягну я кошик по швидкій річці.

І скачуть кошенята за мною по п'ятах,

І просять мене: «Покатай, капітан»

• Я сорочку пошила Гришке,

Я пошию йому штанці.

Треба до них носок пришити,

І цукерки покласти.

• На якому транспорті їздив Ємеля? (На санях, в кареті, на печі, на машині).

• Куди можна сідати ведмедю? (На лавку, на колоду, на камінь, на пеньок).

• Що говорив кіт Леопольд мишенятам (перестаньте пустувати; приходите в гості, і ви - мої друзі; хлопці, давайте жити дружно).

5 естафета «Стримай рівновагу». Кожна команда отримує по три кубика. Треба поставити кубики один на одного, взявшись за нижній кубик, пронести їх по маршруту навколо орієнтиру і назад, передати наступній парі. Виграє команда, яка впорається із завданням швидше і не упустить кубики.

естафета «Разом весело крокувати» Дитина повертається обличчям до мами, ставить свої ноги на ноги матері і пара йде до конуса, огинає його і повертається, передає естафету наступним учасникам.

7 естафета «Дама з собачкою» Мама робить широкий крок, дитина проповзає на четвереньках між ніг. Доходять до конуса і повертаються бігом, передають естафету наступній парі.

8 естафета «Заплети косу» Беруть участь по чотири мами з кожної команди. Одна мама тримає нагорі петлю, а три мами плетуть косу з довгих стрічок.

Інструктор: Наші веселі естафети закінчені.

Дякуємо всім за старання,

За радість спортивних перемог.

Всім дякую за увагу,

За запал і дзвінкий сміх,

За вогонь змагань,

Забезпечив успіх!

Закінчити нашу сьогоднішню теплу зустріч я пропоную музичної грою «Ялинки-корчі». Гра «Ялинки-корчі. Діти і батьки встають в загальне коло. Вмикається музика, все виконують руху по показу інструктора. Гра проходить з поступовим прискоренням темпу рухів.

Інструктор: Я дякую всім за участь в нашому веселому заході! Мамам, бажаю міцного здоров'я, терпіння, тепла і усмішок Ваших близьких!

До побачення! До нових зустрічей!

Шановні колеги! На жаль, вийшло мало придатних фотографій, не судіть строго.




Головна сторінка
Контакти

    Головна сторінка



Конспект фізкультурного дозвілля «Маму дуже я люблю» за участю батьків у старшій групі