• Хід заняття
  • Конспект безпосередньо-освітньої діяльності «Віртуальна екскурсія в зоопарк в другій молодшій групі»




    Дата конвертації14.02.2020
    Розмір3.48 Kb.
    ТипТемочка

    Віра Єрмакова
    Конспект безпосередньо-освітньої діяльності «Віртуальна екскурсія в зоопарк в другій молодшій групі»

    Троянова Л. В, Єрмакова В. А

    Мета: Розширити знання дітей про диких тварин, зоопарку.

    Збагатити активний і пасивний словник по даній темі.

    Формувати стійкі уявлення про колір, величину, форму, кількість, геометричні фігури.

    Продовжувати вчити споруджувати будівлю з будівельного матеріалу за зразком вихователя.

    Удосконалювати прийоми ліплення: відщипування, придавливание.

    Розвивати мислення, дрібну моторику, координацію рухів.

    матеріал:

    Іграшки-звірі.

    Картинка-фон для малювання паркану зоопарку, олівці.

    Площинні фігурки звірів: зебра, папуга, бегемот, слон, жираф, змія.

    Картинка з чорними силуетами цих звірів.

    Картинка з будиночками різної висоти.

    Коричневий пластилін, картинка з зображенням жирафа без плям.

    Хід заняття:

    Сюрпризний момент «А що в скрині?»

    Загляньте в скриню, що там? Це іграшки-звірі. Давайте розглянемо їх і назвемо. Так багато звірів відразу можна зустріти тільки в зоопарку. Хто з вас бував в зоопарку?

    Перегляд відео з коментарем про тварин (3 хвилини 48сек).

    У цьому зоопарку сталася біда, потрібно полагодити паркан. Роздавальні листи, необхідно провести прямі вертикальні лінії.

    Подивіться, тут заблукали жираф, бегемот і змія, допоможемо їм знайти будиночок?

    Дидактична гра «Чий будиночок?»

    На картинці зображено три будиночки - високий, нижче і низький. Дітям лунають три фігурки - жираф, бегемот і змія.

    - Діти, подумайте, хто в якому будиночку живе? В якому будиночку живе жираф? У найвищому будиночку. Чому ви так вирішили? А в якому будиночку живе бегемот? Бегемот живе в будиночку нижче. Чому? Який будиночок підійде для змії? Для змії підійде будиночок найнижчий. Чому?

    Ми з вами попрацювали, тепер трохи відпочинемо «У жирафа плями»

    Подивіться, хто це? (Жираф)

    Ліплення «Плями на жирафу»

    Цей жираф не схожий на справжнього. Чого йому не вистачає? Бракує цяток. Відривайте шматочки пластиліну, прикладайте до жирафа і притискайте зверху пальчиком.

    А це хто така? (мавпочка)

    Дидактична гра «Нагодуй мавпу бананами»

    Подивіться на картинку. Скільки мавп біля цієї тарілки? Одна мавпа. А скільки мавп сидить біля одної тарілки? Багато мавп. Як ви думаєте, чому мавпи сіли біля тарілок? Мавпи хочуть їсти. А в тарілках є їжа? Ні, тарілки порожні. Покладіть однієї мавпі один банан в тарілку. А скільки бананів покладемо в іншу тарілку, біля якої багато мавп? Покладемо багато бананів.

    Ось і настав вечір стало темно, що потрібно запалити щоб стало світліше? (ліхтарики)

    Гра ліхтарики. Ліхтарики запалилися, ліхтарики погасли. (разжимаем і стискаємо кулачки).

    -Ой, хто це?

    Дидактична гра «Чия тінь?»

    Знайдіть тінь і прикладіть на неї зверху кольорову картинку.

    Які тварини у вас на картинці?

    Ось і підійшло, хлопці, до кінця наша подорож в зоопарку, вам сподобалося? Кого ви зустріли? Кому допомогли?




    Головна сторінка
    Контакти

        Головна сторінка



    Конспект безпосередньо-освітньої діяльності «Віртуальна екскурсія в зоопарк в другій молодшій групі»