• Хід ЗАНЯТТЯ
  • Колективна робота на тему: «Село»




    Дата конвертації03.05.2019
    Розмір5.34 Kb.
    ТипТемочка

    Алсу Фярітовна
    Колективна робота «Село». Конструювання з паперу в середній групі

    Назва: "Село";

    Куратор: Фазлетдінова Алсу;

    Автор роботи: Діти середньої групи "Ежата";

    Вік дітей: 4-5 років;

    Опис роботи: Колективна робота середньої групи "Ежата". Робота з папером: вирізати по контуру геометричні фігури і елементи декору. Конструювання з геометричних фігур будиночків, створення сільської вулиці, в селі "Їжакова". Аплікація: наклеїти готові деталі на полотно. Малювання за вибором і бажанням дітей, відсутніх елементів на полотні.

    Коллективная работа «Деревня». Конструирование из бумаги в средней группе

    Конструювання з паперу.

    ТЕМА: Село "Ежев"

    Заняття проводиться за зсунутими столами. Діти сидять навпроти один одного.

    МЕТА: Закріпити вміння дітей будувати будівлі; вибирати для побудови потрібні деталі. Дати визначення поняттю «вулиця» - будинки, що стоять поруч. Виховувати вміння працювати разом, дотримуватися загального плану будівництва.

    МАТЕРІАЛИ: фігури з паперу на кожну дитину, дрібні іграшки (машинки, чоловічки, дерева і т. П.)

    Хід ЗАНЯТТЯ:

    Бесіда «Чим відрізняється життя в місті і в селі?»

    Вихователь: Хлопці, а де живемо ми?

    Діти: У місті.

    Вихователь: Скажіть, а чим же відрізняється життя в місті і в селі?

    Діти: Будинками.

    Вихователь: Які будинки бувають в місті, які в селі?

    Діти: відповіді дітей (багатоповерхові - приватні)

    Вихователь: чим ще відрізняється місто і село?

    Діти: транспортом (різні види транспорту)

    Вихователь: Правильно, ще місто і село відрізняється протяжністю

    Діти: Місто великий, а село маленька

    Вихователь: молодці!

    Вихователь: Давайте подивимося на мекети міської вулиці і сільської.

    Розповідь вихователя про село місті

    Для того, щоб дістатися з дому на роботу або в школу (дитячий садок, не завжди можна дійти пішки, найчастіше міські жителі користуються громадським транспортом, стоячи на зупинці, чекають потрібний маршрут. В селі або селі частіше жителі ходять пішки, так як протяжність її невелика.

    У місті дуже багато театрів, кінотеатрів, музеїв, галерей, ресторанів і кафе, готелів і т. Д. А в селі чи селі таких місць дуже мало. І таким місцем там є Будинок культури.

    У селі можна тримати великих домашніх тварин: корів, свиней, кіз, овець, коней, гусей, курей, качок, кішок, собак, кроликів. А чи можна в місті тримати таких домашніх тварин?

    Діти: Ні

    Вихователь: Чому?

    Діти: в міській квартирі містити можна тільки собаку або кішку (дрібних тварин, тому, що корови, вівці і свині повинні жити в сараї, який знаходиться у дворі приватного будинку.

    Вихователь: Правильно. Я пропоную вам пограти в гру «Де це буває?»

    Мозковий штурм Дидактична гра «Де це буває?»

    Дітям ставлять запитання, вони швидко відповідають на них. наприклад:

    Будують багато багатоповерхових будинків

    Ширко вулиці

    Варто стіг сіна

    їздять тролейбуси

    доять корів

    є метро

    поруч ліс

    Є цирк,

    Є годівниця для корму

    є театр

    Гуляють домашні тварини по вулиці і. т. д.

    (дорослий змінюється ролями з дітьми, діти задають свої питання)

    Вихователь читає вірш:

    По місту, по вулиці

    Чи не ходять просто так

    Коли не знаєш правила

    Легко потрапити в халепу

    Весь час будь уважним

    І пам'ятай наперед

    Свої мають правила

    Шофер і пішохід.

    Вихователь: Хлопці, а давайте побудуємо з вами своє село.

    Діти: Давайте.

    Вихователь: «Ось поїзд нас мчить, колеса стукають. Чух-чух-чух ». Приїхали в чисте поле, де зараз вибудуємо наше село під назвою «Ежев».

    Вихователь: У вас є деталі в тарілочках, назвіть мені їх.

    Діти: Прямокутник, трикутник.

    Вихователь: Спираючись на макети вибудовуємо вулицю з будинками на нашому чистому полі за допомогою наших деталей.

    Після закінчення будівництва, діти домальовують, вирізають самостійно відсутні деталі, доклеюють їх. Потім грають з макетом, використовуючи дрібні іграшки на свій вибір.