• Хід ЗАНЯТТЯ
  • Фізкультурний розвага в другій ранньої групи «С Мишко пограй-ка»




    Дата конвертації29.05.2018
    Розмір4.32 Kb.
    ТипТемочка

    Наталя Борисенкова
    Фізкультурний розвага в другій ранньої групи «С Мишко пограй-ка»

    Фізкультурний розвага «З Мишко пограй-ка»

    Мета: -Продовжуємо вчити дітей повзати рачки по прямій, - переступати через предмети, - про повзання через дугу.

    -Вчити дітей ходити і бігати, координуючи рухи рук і ніг.

    -виховувати бажання займатися фізичними вправами.

    Матеріал: іграшка м'яка - Мишко, іграшки - брязкальця за кількістю дітей, дуга, бруски для переступання, доріжка пряма.

    Хід ЗАНЯТТЯ:

    I. Пропоную дітям пограти з Мишко, але ведмедик живе далеко в лісі, тому ми повинні до нього дістатися, подивитися, чим же він займається в своєму лісі.

    - Основна ходьба (1,2,3, 1,2,3 по доріжці хлопці пішли)

    Физкультурное развлечение во второй ранней группе «С Мишуткой поиграй-ка»

    - Біг зграйкою за вихователем (біжать по доріжці маленькі ніжки, топ, топ, топ)

    Вихователь: Хлопці, подивіться, що я знайшла. Так це ж кошик, а в кошику іграшки, дзвінкі брязкальця. (роздаю дітям).

    А тепер хлопці давайте пограємо з брязкальцями.

    II. ОРУ (загально-розвиваючі вправи) з брязкальцями.

    1. «Покажемо, які у нас дзвінкі брязкальця»

    І. п. Ноги злегка розставити, руки внизу.

    Виконання: 1 - підняти руку вгору, потрясти брязкальцем, 2 - зайняти і. п.

    Хлоп'ята прокинулися, до неба потягнулися.

    2. «Постукаємо брязкальцем»

    І. п. Ноги злегка розставити, руки внизу.

    Виконання: 1 присісти, постукати брязкальцем по підлозі, 2 - зайняти і. п.

    А тепер ще заданье: будемо робити присідання.

    Присідати ми не будемо втомлюватися, сядем- встанемо!

    3. «Сховаємо брязкальця»

    І. п. Ноги злегка розставити, руки внизу.

    Виконання: 1 заховати руки з брязкальцем за спину: немає брязкальця, 2 - зайняти і. п.

    Брязкальця не стукають, їх не чути у хлопців!

    Вихователь: - брязкальцем подзвенить, всіх хлоп'ят наздожену (вихователь дзвенить брязкальцем і наздоганяє хлопців).

    Тихо, тихо ми підемо,

    брязкальця приберемо. (прибираємо брязкальця в кошик)

    ОВС (основні види руху)

    Вихователь: -в гості до ведмедику ми підемо по рівній доріжці. (вихователь показує як пройти по доріжці)

    1. Ходьба по доріжці.

    2. Ходьба з переступанням через брусочки.

    Тут ми купини побачили через них ми стрибати стали.

    Вихователь: - До ведмедику йшли ми дуже довго, щоб з ним нам пограти! Хлопці є у Мишко воротики, давайте покажемо ведмедику як з ними грати.

    Повзання рачки з про повзання під дугу.

    Вихователь: - хлопці, ведмедик такий радий, що ви показали йому як потрібно грати з воротики, і за це він хоче з вами пограти в гру.

    П / і «Мишка догони-ка»

    III. «Молодці хлопці, пограли з Мишко, а тепер нам пора повертатися в групу».

    Спокійна ходьба (крокують наші ніжки по вузькій доріжці, топ, топ, топ)